بدون کارخانه لوازم آرایشی تولید کنید!

با توجه به شرایط و قوانین جدید واردات محصولات بهداشتی و آرایشی، بسیاری از شرکت‌هایی که تا سال‌های اخیر اقدام به واردات این نوع محصولات می‌کردند، دیگر نمی‌توانند این نوع محصولات را وارد کشور کنند. این موضوع باعث می‌شود که درصد بالایی از این شرکت‌ها رو به تولید لوازم آرایشی در داخل کشور و تحت نظر برندهای معتبر جهانی کنند. اما تولید محصولات آرایشی در کشور نیز چندان مسیر ساده‌ای ندارد و به سرمایه‌گذاری بسیار زیادی احتیاج دارد. اما نگران نباشید می‌توانید از ظرفیت خالی کارخانه بسیار مجهز کارن زیما استفاده کنید!

 

 

چرا تولید محصولات آرایشی در ایران دشوار است؟

 

ممکن است در نگاه اول تولید محصولات آرایشی در ایران ساده به نظر برسد. اما هزینه‌های راه‌اندازی کارخانه، حقوق و بیمه کارکنان، مالیات و مشکلات واردات مواد اولیه این امر را بسیار پیچیده می‌کند. همین پیچیدگی‌ها موجب می‌شود بسیاری از شرکت‌های کوچک و بزرگ وارد کننده محصولات آرایشی و بهداشتی نتوانند از این امکان بهرمند شوند.

 

ساده‌ترین راه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران چیست؟

 

یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران، استفاده از ظرفیت خالی خط تولید کارخانه‌های دیگری است که مشغول به تولید محصولات آرایشی در ایران هستند. شما می‌توانید تنها با پرداخت هزینه‌های فعالیت خط تولید، که بسیار کم‌تر از هزینه‌های ایجاد خط تولید است، محصولات آرایشی و بهداشتی خود را تهیه کنید.

 

علاوه بر هزینه‌های بسیار پائین‌تر و مقرون به صرفه بودن این روش تولید محصولات آرایشی، تولید بدون کارخانه ویژگی‌های بسیار مهم دیگیر نیز دارد. از برترین ویژگی‌های تولید بدون کارخانه و استفاده از ظرفیت خالی خط تولید کارخانه‌های دیگر، می‌توانیم به از بین رفتن دغدغه‌ها و مشکلات ناشی از کارخانه داری اشاره کنیم. کاهش هزینه‌های مالی و زمانی شرکت شما می‌تواند نقطه عطفی برای پیشرفت برند و محصول شما نیز باشد؛ زیرا با زمان و منابع مالی بیش‌تری که در اختیار شما است می‌توانید به تحقیق و توسعه در راستای ایجاد محصولات با کیفیت جهانی بپردازید.

 

در تولید با ظرفیت خالی چه مسائلی اهمیت دارد؟

 

قطعا تولید بدون کارخانه و استفاده از ظرفیت خالی کارخانه‌های دیگر می‌تواند روش بسیار مناسبی برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران باشد. اما باید توجه داشته باشید که اگر برای استفاده از این امکان کارخانه مناسبی را انتخاب نکرده باشید، با مشکلات فراوانی روبه‌رو خواهید شد. یکی از نکات بسیار کلیدی در انتخاب کارخانه برای استفاده از ظرفیت خالی آن، هماهنگ بودن تجهیزات و سبک کاری آن به گروه محصولات شما است. از سوی دیگر باید به نوع مواد اولیه خود نیز توجه داشته باشید و آن‌ها را با فرآیند تولید کارحانه مورد نظر خود تطبیق دهید.

 

کارخانه ما در شرکت کارن زیما، یکی از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین خط تولیدهایی است که با تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از دانش مهد محصولات آرایشی و بهداشتی، فرانسه، احداث شده است. این خط تولید می‌تواند با گروه گسترده‌ای از مواد اولیه فعالیت کند و محصولاتی با کیفیت جهانی تولید کند.

 

ظرفیت خالی تولید در قشم

 

موضوع بسیار مهم دیگری که در تولید بدون کارحانه وجود دارد، تامین مواد اولیه است. واضح است که هیچ کارخانه‌ای نمی‌تواند بدون مواد اولیه به فعالیت خود ادامه دهد. از طرفی هزینه‌های گمرک نیز می‌تواند فشار بسیار زیادی به شما تحمیل کند. اما شما می‌توانید با خیال راحت در جزیره قشم (با استفاده از معافیت‌های گمرکی) و خط تولیدی کارن زیما، اقدام به واردات مواد اولیه کنید و محصولات مورد نظر خود را تولید کنید. 

 

جزیره قشم علاوه بر بخشودگی‌های گمرکی، ویژگی‌های بسیار دیگری مثل معافیت‌های مالیاتی و… دارد که می‌تواند فرآیند تولید کالا را بسیار ساده کند.

 

در این مطلب سعی کردیم تا دلیل و فرآیند تولید بدون کارخانه را برای شما شرح دهیم تا بتوانید به راحتی لوازم آرایشی و بهداشتی خود را در ایران تولید کنید. اگر شما نیز قصد دارید از ظرفیت خالی خط تولید کارخانه کارن زیما استفاده کنید، می‌توانید با کارشناسان ما در این رابطه مشاوره کنید.

پست‌های مشابه

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.